(096) 710-18-63
(050) 604-95-75
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Леваневського, 42
Карта проїзду

Послуги

 

Терапевтична стоматологія

 

Терапевтична стоматологія - це те, з чим стикається кожна людина протягом всього життя, починаючи з народження і до глибокої старості.

Фахівці стоматології «СМАЙЛ» працюють над тим, щоб зробити цей прийом максимально комфортним, використовуючи при цьому якісні знеболюючі препарати.

Терапевтичний прийом включає в себе: професійну гігієну порожнини рота (чищення), відбілювання, яке змусить вас посміхатися ширше. Проводиться лікування всіх видів карієсу, якісними фотополімерними матеріалами, естетична реставрація, якщо вас не влаштовує форма або колір ваших зубів. Лікування пульпітів і періодонтитів, що б ви назавжди забули, що таке зубний біль.

 

 

Ортопедична стоматологія

 

Ортопедична стоматологія з'явилася в нашому житті для того, щоб відновлювати дефекти, при повній або частковій відсутності зубів.

У стоматології «СМАЙЛ» вам допоможуть відновити як жувальні функції, так і естетичні, з використанням сучасних конструкцій і новітніх матеріалів.

Протезування проводиться безболісно, якісно і швидко. Ми встановлюємо коронки, які відповідають кольору і формі ваших зубів, знімні протези з високоякісного матеріалу, які дозволять вам відновити функцію жування, і позбавлять від дискомфорту.

 

 

 

Хірургічна стоматологія

 

Хірургічна стоматологія - це видалення зубів і найбільший страх більшості пацієнтів. У нашій клініці ця процедура проходить абсолютно безболісно, завдяки якісному знеболюванню. Правильний настрій, і виконання рекомендацій лікаря дозволять вам уникнути болю не тільки під час видалення, але і після нього.

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: